محل تبلیغات شما

ریوما 

با حرص قدم برمیداشتم یه عمر برای راهنمایی باید کله سحر از خواب پامیشدم الان برای دبیرستان

وجی_البته خیلی هم کله سحر نیستا ساعت ۸ صبح

من_تو خفه شو

وجی_بی ادب اصن باهات گهرم

من_به جهنم درکی

وجی_کجا

من_وجی اعصاب ندارم میزنم لهت میکنما

وجی_باش بابا اودافظ

اینم از وجی ما مردم وجی دارن منم وجی دارم والا????????????

توهمین فکرا بودم که با یه نفر برخورد دارم 

جفتمون افتادیم زمین سرمو بلند کردم به یه دختر برخورد کرده بودم

اونم سرسو آورد بالا که مات موندم

چهره هامون فوق العاده شبیه هم بودن (شرط میبندم فک کردین میشناستش)

من_دختره حواست کجاست

دختره_دختره خواهرته من اسم دارم

من_اولا که من خواهر ندارم دوما وقتی اسمتو نمیدون.

دختره_اسمم الاست الا بلنتاین 

من_باشه الا ببین من امروز همینجوری اعصاب خرابه دیگه حوصله بحث کردن با تورو ندارم پس خدانگهدار

و بدون اینکه توجه کنم میخواد باهام حرف بزنه یا نه از جام بلند شدم و رفتم سمت کلاس

الا

هیعععععع پسره بیشور انگار من بوقم این وسط عین خ(بووووووووووق) راه افتاده داره میره از جام بلند شدم و لباسم و تدم و راه افتادم سمت ساختمون مدرسه

داشتم میرفتم سمت کلاس که تابلوی اعلانات توجهمو جلب کرد

"قابل توجه دانش آموزان سال اول دبیرستان بدینوسیله اعلام میدارم طبق قوانین مدرسه تمامی دانش آموزان به گروه های دونفره تقسیم میشوند  لطفا از فهرست زیر نام خود و همگروهی خور را پیدا کنید توجه کنید عکس دانش آموزان هم درکنار نامشون موجوده

دنبال اسمم گشتم .آها پیداش کردم الا بلنتاین اسم همگروهیم کی بود آها ریوما ایچیزن رفتم عکسشو ببینم که.چییییییییییییی این همون پسرست که جلوی در خورد بهم

وجی_جون عمت .اون خورد بهت؟????

من_وجی ببند دهنتو یجوری میزنمت یه سر بری سیاره مشتری و برگردی ها????

وجی_باش بابابیاعصاب

از زبون شخصی ناشناس

با دقت بچه ها رو زیر نظر گرفته بودیم که اون لبخندی زد_اون پسره ریوما ایچیزن و اون دختر الا بلنتاین گذشته جالبی دارن یه گذشته مشترک اونا یه اتفاق مشترک و تجربه کردن .مشتاقم وقتی پرده از  گذشته زندگیشون بردارم چه اتفاقی میوفته

من_منظورت چیه؟؟؟

اون_میفهمی

_____________________________________________________________________________________

بچه ها میدونم به عنوان پارت اول چقدر کم و نا چیز بود ولی یه کار فوری برام پیش اومد جبران میکنم

ببخشید با نظراتون بترین❤❤

رمان های ریوما????

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها